online
Ваші роботи все ще припадають пилом на полицях? Настав час це припиняти! Розкажіть про себе всьому світу та отримайте об'єктивну оцінку таланту.
Конкурс
World Art
+ [ПОДАРУНОК PDF] 12 кроків
"Як стати успішним художником"
Бери участь з будь-якої точки планети
Можливість співпраці
Британська нагорода
кожному учаснику
Найкращих запрошуємо на виставку до Лондона
Аматорам
Профі
Педагогам
Дітям
Аматорам
Профі
Педагогам
Дітям
Чому варто взяти участь?
Заявіть про себе
Ви на початку творчого шляху або ж з упевненістю відносите себе до профі? Наш конкурс - це прекрасний спосіб вашого самовираження творчих людей
Упевненість у собі
Ви не до кінця впевнені у своїх силах? Наш конкурс - це шанс повірити в себе і набути впевненості, уникнувши стресу
Коментарі від експертів
Кожній творчій людині життєво необхідне визнання. Наш конкурс - це визнання від найкращих професіоналів із різних країн світу
Міжнародні нагороди
Наш конкурс - це можливість отримати нагородний диплом міжнародного рівня, не виходячи з дому
Учасники
Кращі
Результат після участі
Усі учасники отримують Британський нагородний диплом. Вашим роботам присвоюється серійний номер, а всі дані зберігаються в базі.
Нагороди
Співпраця
Ми не відпускаємо талановитих учасників просто так! Якщо журі побачать у Вас потенціал наше знайомство обов'язково продовжиться.
Рекомендації
Ми зібрали професіоналів високого класу з різних куточків світу, які оцінюватимуть Ваші унікальні здібності.
Новий рівень
Відкриєте нові точки для зростання, конкуруючи з учасниками, це дасть вам змогу отримати стимул до розвитку та досягнення нових амбітних цілей.
Станьте учасником міжнародного талант-проєкту, який надає можливості проявити свій талант будь-кому, незалежно від віку та рівня вмінь.
Це Ваш шанс!
@bila_inesa_
Переможцям
хочете побачити чудовий Лондон наживо?
Переможці отримують запрошення на фестиваль до Лондона. Рідкісний шанс побувати на майстер-класах членів журі, поставити запитання і дізнатися секрети успіху.

Grand Prix вартий того, щоб за нього поборотися. Найкраща нагорода, про яку можна тільки мріяти.
Founder
Виставка в Лондоні
Мета конкурсу - розвиток та популяризація талантів у різних напрямках та з усіх куточків світу
INESA BILA
CEO&PRESIDENT
Про нас говорять і пишуть
Учасників конкурсу часто помічають ЗМІ
Ольга
Конкурси розвивають у нас дух суперництва і ми відчуваємо приємний трепет і легке переживання. Ми розуміємо як нам самим це важливо. Нас захоплює ця пригода. Конкурси нас змушують рости. Безумовно я задоволена результатом участі, я перевірила свої сили і показала свої картини. Такі міні виклики для нас є джерелом і додаткового натхнення безумовно. А коли ти отримуєш заповітні дипломи - потік позитивних думок та емоцій вистачає на довго.
Друге місце в міжнародному конкурсі @goldentime.talent Спасибі всім хто був зі мною і підтримував мене у важкі хвилини! Для мене це дійсно важливо! І я безмірно щаслива, що у мене є така можливість проявляти себе! І, звичайно ж, найщиріше спасибі я кажу своєму найкращому й найулюбленішому педагогу - Катерині Валеріївні! Я так Вас люблю!!! Дякую Вам за те, що вірите в мене! Адже коли поруч з тобою є той, хто в тебе вірить, все на світі стає можливим....
11 сезон
Цього року я чітко поставила собі за мету брати участь у виставках, всіляких конкурсах, незважаючи на непросту ситуацію 2020 року. Я дуже вдячна, що є онлайн майданчики, які дають змогу оцінити твій талант, не виходячи з дому) Спасибі величезне @goldentime.talent організаторам такого масштабного конкурсу за високу оцінку мого таланту, я щаслива і натхненна на нові вершини. Безмежно вдячна @goldentime.talent не знаю, що буде далі, але знаю одне - це так мотивує, що замість рук ростуть крила, щоб злітати все вище і вище. Я шалено щаслива!
18 сезон
Сьогодні стали відомі результати міжнародного конкурсу, в якому я брала участь. 23 сезон GOLDEN TIME TALENT. Два других місця за два твори. Також мені надійшло запрошення взяти участь у фестивалі в Італії, м. Камольї. Дуже несподівано і приємно. Друзі, всім величезне спасибі за підтримку і за голосування! Окреме спасибі моєму чоловікові, це була його ідея, взяти участь у цьому конкурсі ❤️❤️❤️
23 сезон
Відгуки
25 сезон
Ксенія
Палагея
Альміра
Отже, підійшли результати міжнародного конкурсу GOLDEN TIM TALENT серед художників. Де судді з усього світу, оцінювали роботи учасників. У своїй номінації малюнка, моя робота набрала достатньо балів і посіла 1-е місце. Щиро дякую, організаторам за можливість участі, журі за оцінки та коментарі у свої відео-оглядах) та усім учасникам, за прекрасні творчі роботи ❤️
24 сезон
Тетяна
Ну ось і перша нагорода. Що я відчуваю? ... Мене переповнює гордість. Гордість не за те, що я написала цю картину, а гордість за те, що повірила в себе, гордість за свою сміливість і рішучість показати свою роботу журі. Професіоналам з усього світу. Людям, які знають все про мистецтво. Все про живопис. Повірте, творчі люди дуже самокритичні, і перш ніж показати свій твір комусь, вони мільйон разів перевірять, чи все їх влаштовує. І я впевнена, що в кожного художника є одна або кілька картин, які пишуться роками і які ніхто жодного разу не побачив. Шкодую лише про те, що не повірила в себе і не брала участі в GRAND FINAL. Але це буде моїм уроком. І я впевнена, що до наступного конкурсу я підготую все на 100%. Цей диплом як символ сміливості та віри в себе. Дякую всім журі та організаторам конкурсу.
27 сезон
Анастасія
Відгуки конкурсантів
Ваші запитання - наші відповіді
Рівень учасників абсолютно різний, але в принципі більше середніх, тож буде з ким позмагатися. А там де є конкуренція там є зростання. Тож ухвалюйте рішення зараз, тому що місця обмежені і ви можете втратити свій шанс. А також, чим раніше ви почнете участь, тим більше шансів виграти приз глядацьких симпатій. У вас буде більше часу ніж у інших.
© 2018 GOLDEN TIME TALENT
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
GOLDEN TIME TALENT — INTERNATIONAL FESTIVAL
OOO «ШОУ ГОЛДЕН ТАЙМ». ОКПО 42072842
© Інеса Біла & Golden Time Talent. Усі права захищені.
Будь-яке копіювання матеріалів дозволено тільки за згодою правовласників.
З усіх питань звертайтеся: in@golden-time.uk.com
GOLDEN TIME TALENT LTD, United Kingdom, Hornchurch, High street, RM11 1TX, 127A, +44 (7884) 72-64-26
Продолжая использовать наш сайт, вы даете согласие на обработку файлов cookies, которые обеспечивают правильную работу сайта.
OK